שמני מאכל ושמנים יחודיים

ADM מציעה מגוון רחב של שמנים  המיוצרים בטכנולויות ייצור חדשניות המשמשים  לטווח רחב של יישומים במזון לבני אדם,הזנת בעלי חיים ושימושים תעשייתיים . השמנים האיכותיים  בשילוב עם שרשרת הספקה יעילה מאפשרים להתאים ללקוח כל האופציות האפשריות  במטרה לקבל תוצאות  מצוינות. החברה  אחראית לקביעת מערך הגידולים החקלאיים שלה ברחבי העולם, שינוע היבולים  לכ 120  מתקני ייצור  ועיבודו למגוון של  שמנים רגילים ומיוחדים ,תערובות שמנים ודרישות מיוחדות לכל לקוח

מגוון שמנים לסוגיהם:

שמני בוטנים

בעל ריח וטעם יחודי הופכים את שמן הבוטנים של ADM אידיאלי לשימוש במגוון מזונות מטוגנים. עם טווח רחב של יתרונות , כולל יציבות טבעית, תכולה מאוזנת של חומצות שומן חד בלתי רויות ורב בלתי רויות והתאמה לשימוש בחום גבוה , ניתן להשתמש בו במגוון אפליקציות של טיגון חטיפים , טיגון בשוק המזון המקצועי להגשה מיידית, כמו מסעדות וקייטרינג . וטיגון הנותן טעם מיוחד ואופייני של בוטנים.

דפי הסבר מפורטים

שמני גלעיני דקלים

שמן גלעיני דקלים הוא שמן רב גוני מאד פונקציונלי. השמן נפוץ בשימושים כמו מוצרי קונדיטוריה תחליפי חלב , חטיפים ורטבים, בשל היותו בעל תכולת השומנים המוצקים בעלי נקודת היתוך זהה לטפמרטורה בפה. המומחים של ADM משתמשים בתהליכי הידרוגנציה , אסטריפיקציה וערבובים על מנת לספק מגוון פרופילים של התכה המתאימים לכל יישום נדרש. ADM מפקחת על יצרני השמן לקיום מדיניות שמירה על היערות ושמירה על המגוון האוקולוגי והקהילות הקשורות בשרשרת ההספקה.

דפי הסבר מפורטים

שמני דקלים

שמן דקלים אידיאלי למוצרי מאפה , ממתקים, לטיגון ועוד. לשמן תכולת שומנים מוצקים המאפשרת שימוש נרחב בו. בתהליך הידרוגנציה מתמצק השמן וניתן לשימוש כמרגרינה וממרחים שומניים. המומחיות של ADM הינה בחיבורו של שמן זה לשמנים אחרים כמו סויה ליצירת תערובות שייחודן מרווחי טמפרטורת ההיתוך שלו .הטכנולוגיה מאפשרת שימוש רב גוני במבחר ישומים. ADM עובדת רק עם ספקי שמן דקלים שמחויבים למדיניות השמירה על היערות. החברה מחויבת לארגונים העוצרים את בירוא היערות במטרה לשמור על קהילות בני האדם ובעלי החיים התלויים בהם.

דפי הסבר מפורטים

שמני חמניות

לשמן חמניות יש טעם קליל ותכולת שומנים נמוכה , מאפיין שהופך אותו לשמן המושלם לטיגון ואפייה השמן מורכב מחומצות שומן חד ורב בלתי רוויות ולו פחות מ 10% חומצות שומן רוויות. יתרונותיו: מאפייניו מצוינים לייצור חטיפי חלבון , משקאות פונקציונליים, טיגון חטיפים , פופקורן, ספריי שמן , מוצרי מאפה ודגני בוקר השמן יציב מטבעו, מכיל נוגדי חימצון , אשר מאפשרים שמירה על חיי המדף וטעם המוצר לאורך זמן. השמן הוא GMO–NON. חברת ADM מייצרת מגוון של שמני חמניות המתאימים לדרישות היישום הספציפי הרצוי.

דפי הסבר מפורטים

שמני כותנה

שמן כותנה מעצים את הטעם של מוצרים מטוגנים, ומייצר טעם נקי ומדויק . שמן הכותנה שלנו הוא רב גווני ויציב מטבעו, כיון שהוא מכיל כמות נמוכה של חומצת שומן לינולאית ל ADM היכולת ליצור בלנדים שלו עם שמנים נוספים כדי להרחיב אפשרויות השימוש בו. שמן הכותנה אידיאלי לטיגון חטיפים, טיגון למוצרים מבושלים למחצה,להשלמת טיגון בבית ולטיגון בשוק המקצועי ובמסעדות וקייטרינג. בנוסף יש שימוש בו ברטבים וצירים. יתרונות השימוש בשמן כותנה : • טעם מעולה בטיגון. • יציב מטבעו לטיגון מוצלח. • טעם שנשמר לאורך זמן לרטבי סלט, מיונז, שמנים לסלטים ועוד.

דפי הסבר מפורטים

שמני סויה

השני בנפיצותו בעולם.עשיר בחומצות שומן רב בלתי רוויות ואומגה 3 ומשמש במגוון אפליקציות.

דפי הסבר מפורטים

שמני קוקוס

לשמן הקוקוס של ADM יש טעם נפלא ואפרות להמסה מהיקה למגוון שימושים. השמן פופולרי בתזונת פליאו וקטו, וכן באפליקציות של תחליפי חלבון. השמן מכיל טריגליצרידים עם שרשראות של חומצות שומן באורך בינוני ובזאת יחודו. ADM מציעה מגוון שמני קוקוס שמתאימים למגוון רחב של ישומים במגוון נקודות המסה שונו. השמנים אידיאלים לשימוש בציפויי ממתקים וגלידות, מילוי ממתקים, תחליפי בשר ותחליפי חלב . מלביני קפה וציפויים צמחיים מוקצפים כמו שמנת צמחית .

דפי הסבר מפורטים

שמני קנולה

שמן המופק מצמח הליפתית או בשמו הנפוץ קנולה ( Canadian Oil Low Acid ) השמן עשיר באומגה 3 ונחשב לשמן הדל ביותר בחומצות שומן רוויות .ניחן בטעם ומרקם ניטרלי . נמצא בשימוש נרחב לבישול ,אפייה ,צלייה,הקפצה וטיגון.

דפי הסבר מפורטים

שמני תירס

שמן המופק מנבט התירס . מתאפיין בנקודת עשן גבוהה ולכן מתאים לטיגון. שמן התירס של ADM  מאפשר גמישות ויציבות כאחד במגוון האפליקציות כמו רטבי סלט, חטיפים מטוגנים ומשקאות מזינים.

דפי הסבר מפורטים

שמנים רפואיים

שמן בעל טעם טוב ומצטיין ביכולת ההיתוך המהיר שלו ובמגוון השימושים בו. פופולרי בדיאטות פלאו וקטו. ADM מציעה מגוון רחב של שמני קוקוס המותאמים לאפליקיות שונות.

דפי הסבר מפורטים

השאירו פרטים כדי שישלח אליכם המידע המבוקש

"*" אינדוקטור שדות חובה

שם מלא*
דילוג לתוכן