חומרי הגלם המיובאים על ידי ADM Israel מהווים מרכיב חשוב בשרשרת התזונה האיכותית של הפרה הישראלית. החברה מצויה בחיפוש מתמיד אחר מוצרים נוספים, באיכות מעולה ובמחיר אטרקטיבי, במטרה להמשיך ולהשביח תערובות. יתרה מזאת, ADM Israel רואה כחלק מייעודה את העזרה בתכנון הנכון של ההזנה בתנאי המשק, את שיפור הביצועים בייצור החלב ואת התמיכה המקצועית במגדלים – זאת כחלק מהמאמץ הלאומי להמשיך ולקדם את משק ייצור החלב הישראלי, הזוכה ליוקרה ולהערכה בעולם.

כדי לממש את היעדים הללו, מייחסת החברה חשיבות רבה להעמקת הידע המקצועי של המגדלים, כמו גם להעברת מידע אמין ומדויק ולהעמקת הדו-שיח עם הלקוחות.

שמעון אופיר, מבכירי התזונאים למעלי גירה בארץ ומומחה עתיר ניסיון בהזנת פרות חלב, טלאים ועגלים לפיטום. התמחותו המעמיקה, הן באיכותם של חומרי הגלם המשמשים להזנה והן בהגדרת ערכו האמיתי של כל אחד מהם ותרומתו לייצור, עומדת לרשות לקוחות ADM Israel ומעניק להם ערך מוסף חשוב והזדמנות להשגת יחס העלות-תועלת הטוב ביותר.

המשקים הנמנים על לקוחות ADM Israel נהנים כיום מייעוץ מקצועי פרטני לגבי הכנת התערובות והבלילים והעמדת ערכים תזונתיים נכונים ומדויקים. שירות זה מאפשר ללקוחות החברה להתמודד היטב עם מצבים שונים ובעיות ייחודיות, שמולם מתמודדים היצרנים בתחום ההזנה – כל משק ותנאיו הייחודיים.

לקוחות ADM Israel בתחום הזנת מעלי גירה מוזמנים לפנות בכל שאלה מקצועית אל שמעון אופיר בדוא"ל Shimon.Ofir@adm.com  או לטלפון 054-4637064.

דילוג לתוכן